't is gedaon, bedank det geej d'r allemaol beej waas! Weej hebbe genaote! Hald òs website in de gate; want binnekort kint geej heej de nieje cd bestelle!

Bestuur
Veurzitter Gerrit Schuurs
Sikkertaris Rob Pouwels
Penningmeister Kevin Keunen
Viceveurzitter Ton Lamberts
Techniek Ruud Brünken
Algemein Huub Leurs
PR & Marketing   Ikar Pril

Schriévers
Teks en meziék Wiel Aerts
Frans Pollux

Regie
Regisseur Cees Rullens
2de Regisseur Jeroen Marcelissen
Regie-assistente Paula Nelissen

Produktie
Produktieleider Ton Lamberts
Technische leiding Ruud Brünken
Regie-assistente Paula Nelissen

Decor
Decorontwerp & rekwisiete Cor van Leipsig
Rekwisiete Enza Lamers, Sanne van de Ham
3D animaties decor Pascal Driessen
Decoratie decor Pie Schreurs (Studio Schreurs), Ron Flos (Flos Vormgeving)

Meziék
Arrangemente Rob Geboers

Studio opname
Koër-direktie Marianne Maessen Scherjon
Geluud Soundworks B.V.  Paul vd Veerdonk - Jens van Koolwijk
De Revue band Sjoerd Rutten / bandleider - drums
Bart-Jan Baartmans / gitaar
Charles Coppens / bas
Evert Hoedt / saxofoon
Rob Geboers / toetse
Werner van Gool / toetse
Ruud Steegers / trombone - euphonium
Nando van Westrienen / trompet - bugel - piccolotrompet

Leech
Leechôntwerp Guus van Geffen
Leech en special effects Jorg Schellekens
Beleechters Techniek Maaspoort o.l.v. Tom Janssen
Volgspotters Chris Teeuwen, Fred van Ulft 

Kostuums
Kostuumôntwerp Sanne Reichert “Verdieping drie”
Mieke Arts
Kostumières  Nicky Bohn
Henny de Bruin
Yvonne Flos-Tilburgs
Els Greijn
Heidy Haenen
Karin Haenen 
Marly Houkes
Ell Hovens
Nicole Huijs- Spaubek
Petra Moes 
Toos Moor
Rina Routs 
Odette Schmitz
Helma Schouren
Annie Spee
Mariëtte Vialle
Ineke Vos
Annemie Zijlmans
Mit ziër groeten dank aan:
de Vreejwilligers van stichting Stimulans: 
Ashot, Gonnie Janssen en Henk Jansen.
‘t Zuidelijk Toneel, Jolanda van de Ven.
Procee Styling, Magriet Procee. 
Leon Koekman, veur ’t ter beschikking stelle van 12 uniforms oét WO II.

Changeurs
Frans Aerts (taeves haufchangeur) 
Jan Bakker 
Harold Baur 
Sef Bogaerts
Joep Bongarts 
Hans Brünken
Niels Brünken
Rob Drissen 
Mart van den Eertwegh
Henk van Ekelenburg 
Sem Engbers 
Lars Engbers
Ron Flos 
Nik Geurts
Ron Gribling
Loek Haenen
Hans Hendrix
Wiel Hermans 
Teun Hinssen 
Frans Huijs
Paul Kusters
Jos Martens
Arie Moor 
Jan van de Nieuwenhof
Erik Pouwels
Rick Reijnders 
Eddy Sobczak
Clim Titulaer
Twan Toma
Frans Verheijen 

Decorbouwers
Frans Aerts
Jan Bakker
Harold Baur
Joep Bongarts
Rob Drissen
Mart van den Eertwegh
Lars Engbers
Ron Flos
Nik Geurts
Teun  Hinssen
Frans Huys
Jos Martens
Arie Moor
Pie Schreurs
Eddy Sobczak
Twan Toma

Pruuke/Visagie
Ontwerp pruuke/grime Pilo Pilkes tenielkapper en grimeur
Visagie/haor  José Vercoulen “Paljas” (teamleidster)
Peggy Degan 
Tine Hermans  
Mandy Huys (stagiaire)
Mirjam Nagtegaal (stagiaire)
Michel van Oostveen (stagiaire)
Annie Schreurs
Els Verwijst
Brille en lenze Stufkens Optiek, Frank Camps
Xie Eyewear, John van der Sterren
Artiestecafé Mieke Brünken 
Elly Gribling 
Ron Gribling
Els Timmermans